Lech Poznań

Kontakt

  • W piłce nie ma słowa niemożliwe

    Nie wzbudziła większego zainteresowania miejscowych mediów konferencja prasowa Macieja Skorży przed jutrzejszym meczem rewanżowym z FC Basel. Trenerowi pytania zadawali jedynie poznańscy dziennikarze. Zapraszamy do zapoznania się z refleksjami szkoleniowca mistrzów Polski.  

  • Lech - Korona: bilety od 20 zł

    8 sierpnia o godzinie 20:30 Lech Poznań podejmie na INEA Stadionie Koronę Kielce. Bilety na spotkanie z drużyną, która brawurowo rozpoczęła sezon, są w sprzedaży. Dopinguj Kolejorza w drodze po ZWYCIĘSTWO! Wejściówki na mecz już od 20 złotych.

  • INEA Stadion zamknięty na IV rundę kwalifikacji

    Trybuny INEA Stadionu na najważniejszy mecz IV rundy kwalifikacyjnej do europejskich pucharów zostaną zamknięte dla publiczności. UEFA ukarała Kolejorza za transparent z zakazaną treścią, wywieszony przez kilku pseudokibiców w Sarajewie.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji