Lech Poznań

Kontakt

  • Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:0

    Drużyna poznańskiego Lecha w spotkaniu 23. kolejki T-Mobile Ekstraklasy wygrała na INEA Stadionie z Jagiellonią Białystok 2:0. Bramki dla Kolejorza zdobyli Barry Douglas oraz Tomasz Kędziora z rzutu karnego.  

  • Wiosna na Bułgarskiej: Legia Warszawa

    W 25. kolejce T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań podejmie Legię Warszawa. Z ekipą ze stolicy podopieczni Macieja Skorży zmierzyli się już w rundzie jesiennej, a spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Przed nami prawdziwy hit wiosny!

  • Przyjdź na otwarcie nowego sklepu

    W najbliższą sobotę otwieramy sklep w Galerii Pestka. Zaplanowaliśmy masę atrakcji i niespodzianek dla każdego kibica. Kibicujesz? Musisz tam być!

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji