Lech Poznań

Kontakt

  • Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:0

    W spotkaniu 8. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań przegrał 0:1 w Białymstoku z Jagiellonią. Gola na wagę trzech punktów strzelił Mateusz Piątkowski.

  • 24 września Lech - Wisła. Bilety w sprzedaży

    W środę (24 września) o 20:45 Lech stanie do walki w 1/16 Pucharu Polski. W tym sezonie starcia o to trofeum Kolejorz zaczyna z prowadzoną przez Franciszka Smudę Wisłą Kraków. Nie przegap emocji, bilety na ten mecz są już w sprzedaży.

  • 20 września z Zawiszą. Bilety już w sprzedaży

    Kolejne piłkarskie emocje czekają nas przy Bułgarskiej w sobotę, 20 września, o 20:30. Lech podejmie na INEA Stadionie Zawiszę Bydgoszcz. Dla Kolejorza będzie to pierwszy domowy mecz pod wodzą nowego trenera.

Aktualności

Informacje z klubu

Nowości w LECHTV

Hospitality

Współpraca biznesowa z Lechem Poznań

Poznaj możliwości, jakie daje współpraca biznesowa z KKS Lech Poznań. Lech to nie tylko drużyna, ale również zespół profesjonalnych menadżerów, którzy zaproponują skuteczną formę promocji Twojej firmy. Wykorzystaj potencjał nowoczesnego Inea Stadionu i klasowej drużyny piłkarskiej do rozwoju swojego biznesu. Określ cel biznesowy, który chcesz osiągnąć. Przedstaw go naszym specjalistom. Umów spotkanie, na którym dopasujemy ofertę marketingu sportowego do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś i zostań partnerem biznesowym KKS Lech Poznań!

Więcej informacji

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events

Lech Poznań Conference Center - Meetings, Incentives, Conferences, Events Zapraszamy do pierwszego tematycznego Centrum Konferencyjnego w Wielkopolsce, w którym nasi goście poznają funkcjonowanie klubu przy okazji spotkań firmowych w ponad 30 klimatyzowanych salach. Organizujemy spotkania biznesowe oraz integracyjne w dniach meczowych i pozameczowych zapewniając naszym gościom przepyszne menu naszego szefa kuchni...

Więcej informacji